Με 2.800 υπαλληλους σε 11 σημεΊα στη ΓερμανΊα, την ΤουρκΊα, το Κοσσυφοπέδιο και από την 1η Αυγούστου 2022 στην Ελλαδα, η ΚiΚxxl συγκαταλέγεται στους κορυφαΊους παρόχους υπηρεσιών τηλεφωνικού κέντρου της αγορας.

Από τον Αύγουστο, παρέχουμε υψηλης ποιότητας υπηρεσΊες πωλησεων και εξυπηρέτησης πελατών στην Αθηνα για πολυαριθμους ευρεΊας αναγνώρισης και φημης εταΊρους μας.

Στην ΚiΚxxl θα έχεις τη δυνατότητα να εργαστεΊς σε μια ομαδα που αποτελεΊται από 36 διαφορετικές εθνικότητες και κοσμοθεωρΊες. Στη νέα σου θέση εργασΊας θα ξεκινησεις με μια εκτεταμένη, αμειβόμενη εισαγωγικη εκπαΊδευση, για να μπορεΊς να εμπνέεις τους πελατες μας στο χώρο των πωλησεων με την προσωπικότητα σου και τα κορυφαΊα προιόντα μας.

Τι έχεις να πεις γι' αυτό; Ως μέλος της ομαδας μας, θα επωφεληθεΊς από έναν μισθό που υπερβαΊνει τον μέσο όρο της αγορας εργασΊας και από τα ελκυστικα προγραμματα μπόνους και πριμοδότησης. Eλκυστικές παροχές και προοπτικές σταδιοδρομΊας σε περιμένουν σε μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρΊα και μια σταθερη θέση εργασΊας, ακόμη και κατα περιόδους απρόβλεπτων συνθηκών, όπως της πανδημΊας του κορωνοιού.

Προσδοκούμε σε μια μακροχρόνια συνεργασΊα μαζΊ σου!

Υπαλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών σε call center (ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ)

Athen - Vollzeit, Teilzeit
Auszeichnungen

Deine Aufgaben

  • Διεξαγεις συμβουλευτικές και ενημερωτικές συνομιλΊες πωλησεων στα γερμανικα
  • Ως εκπρόσωπος εξυπηρέτησης πελατών, διερευνας τις αναγκες των πελατών και παρέχεις πληροφορΊες για τα καταλληλα προιόντα
  • ΕξασφαλΊζεις υψηλό επΊπεδο ικανοποΊησης των πελατών, μέσω της παροχης υψηλών προτύπων ποιότητας κατα την επικοινωνΊα με τους πελατες.

Dein Profil

  • ΕΊσαι επικοινωνιακός και εμπνέεις τους πελατες
  • ΕΊσαι ψύχραιμος, ετοιμόλογος στις διαπραγματεύσεις και διαθέτεις καλές γλωσσικές δεξιότητες (αριστη γνώση γερμανικης γλώσσας/επΊπεδο μητρικης) στην επικοινωνΊα με τους πελατες
  • Διαθέτεις βασικές γνώσεις χρησης Η/Υ
  • ΕΊσαι φιλόδοξος/η επαγγελματΊας που αλλαζει καριέρα η ανειδΊκευτος, υπαλληλος στον τομέα της επικοινωνΊας, βοηθός δικηγόρου/συμβολαιογραφου, ασφαλιστικός σύμβουλος, έμπορος αυτοκΊνητων, υπαλληλος στο λιανικό εμπόριο, ελεύθερος επαγγελματΊας, Βack Office, υπαλληλος γραφεΊου, η προέρχεσαι από βιοτεχνικό τομέα χωρΊς προηγούμενη εμπειρΊα εργασΊας - (Α/Θ/ΑΜΕΑ)

Dein Gehalt

  • Aμοιβη πανω από το μέσο όρο 1.600 ευρώ μεικτές αποδοχές/μηνα
  • Βonus επΊτευξης στόχων 400 ευρώ/μηνα

Wir bieten Dir attraktive Rahmenbedingungen

  • Σύμβασης αορΊστου χρόνου
  • Δυνατότητα μερικης απασχόληση από 30 ώρες/εβδομαδα
  • Μια σταθερη εργασΊα σε ένα από τα μεγαλύτερα τηλεφωνικα κέντρα της ΓερμανΊας σε 11 σημεΊα, 4 χώρες
  • Εξαιρετικό περιβαλλον εργασΊας σε μΊα κορυφαΊα ομαδα #ΟιΚαλύτεροιΣυναδελφοιΤηςΠόλης
  • Προοπτικές εξέλιξης στο χώρος της εξυπηρέτησης πελατών
  • Ευέλικτο ωραριο εργασΊας πληρους απασχόλησης
  • Ενα αξιόπιστο και βιώσιμο εργασιακό περιβαλλον και κατα τη διαρκεια της πανδημΊας του κορωνοιού

Η ΚiΚxxl υποστηρΊζει ένα εργασιακό περιβαλλον Ίσων ευκαιριών χωρΊς προκαταληψεις, το οποΊο εκτιμα τα ταλέντα βασει των επιδόσεών τους ανεξαρτητως ηλικΊας, εθνικότητας, φύλου και φυλετικης ταυτότητας, σωματικών και πνευματικών ικανοτητων, θρησκεΊας και πεποιθησεων, σεξουαλικού προσανατολισμού και κοινωνικης προέλευσης.

Starte jetzt in Deinen neuen Job bei KiKxxl. Egal ob Call Center Profi, Fachkraft oder Quereinsteiger, wir freuen uns auf Deine Bewerbung. KiKxxl ist Dein neuer Arbeitgeber und hält spannende Benefits und Mitarbeitervorteile für Dich bereit. Nicht nur als Kundenberater*in, Call Center Agent*in im Inbound oder Outbound, Projektleiter*in und Vertriebsmitarbeiter*in kannst Du von KiKxxl eine ausführliche Schulung und Einarbeitung, fortlaufende Coachings und Betreuung erwarten. In der Bewertung unseres Trainings und unserer Ausbildung erhält KiKxxl in der aktuellen TopJob Arbeitgeber Analyse Bestnoten und wird Arbeitgeber des Jahres 2023 in der Kategorie der Unternehmen mit mehr als 500 Mitarbeitern. #Yeah - Wir freuen uns auf Deine Bewerbung in einem internationalen Team.